Ziyaretçi Defteri

Mesajlar

İsmail Şimşek

Merhaba bir hafta sonra YKS ye girecek kızım için acil şu konulardan Fizik dersine ihtiyacımız var. Alternatif akım, Elektriksel iş-Potansiyel ve Atışlar. Lütfen yardımcı olursanız sevinirim. Tlf Numaram 0.554.5713382

Derya

Öncelikle yoğun olmanıza rağmen bana ders vermeyi kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederim öğretmenim :)) biliyorsunuz sizden önce fizik dersini sevmiyordum sayenizde yazılı sonuçlarım güzel gelmeye başladı bundan sonra sizi bırakmam öğretmenim sizi seviyorum.

hande

Canıö ve tatlı hocam tanışalı kısa bir sürede olsa harika bir insansınız.

Kübra

Hayallerim olan Beslenme ve Diyetetik bölümünü sizin emekleriniz sayesinde kazandım.Fizik gibi zor bir dersi anlatımıyla bana sevdiren tanıdığım en tatlı fizik hocam.Emekleriniz sayesinde istediğim bölümdeyim hakkınız ödenmez.

Damla

Hayatımda gördüğüm en güzel, en iyi fizik öğretmeni sizsiniz. Sizin sayenizde fizik dersini sevdim. Siz mükemmel bir fizikçisiniz. Çok güzel ders anlatıyorsunuz. Çok teşekkür ederim hocam:)

Muhammet teoman

Hocam sayenizde fiziğini çok iyi anlamaya başladım basınç konusunu artık yapabiliyorum çok mutluyum teşekkürler hocam ☺️

Ahmet

Vermiş olduğunuz eğitim ve ilginiz için teşekkür ederim. Arda'nın velisi

Merve

Tanıdığım en tatlı fizik öğretmeni sayenizde mühendislik fakültesine adım attım hakkınız ödenmez.

Batuhan

Hocam dinamik konusunda artık soru çözebiliyorum. Çok teşekkür ederim.

Mesaj Yaz